Archiwum BI

W tym miejscu znajduje się dostęp on-line do archiwalnych wydań Biuletynu od roku 2005 poczynając; sukcesywnie będziemy tam umieszczać także kolejne numery - tak jednak, by najnowszy biuletyn (i cały bieżący rocznik) był zawsze dostępny w głównej witrynie GBK. Archiwum wyposażone jest we własny mechanizm wyszukiwawczy, odrębny od mechanizmu niniejszej witryny. Wszystkie zamieszczane tam teksty są indeksowane słowo po słowie.

Jeśli więc w menu NAWIGACJI GŁÓWNEJ nie znajdą Państwo jakiegoś numeru Biuletynu wydanego po styczniu 2005 roku - oznaczać to będzie, że jest on już przeniesiony do archiwum i tam należy go obecnie szukać.

W trakcie archiwizowania staramy się dokonywać ostatecznej korekty redakcyjnej, ujednolicamy też formę biuletynów. W archiwum wszystkie egzemplarze - i całe roczniki - będą także docelowo do pobrania w formacie pdf. Biuletyny w formacie Worda pozostaną dostępne do pobrania w górnym menu PLIKI.

Jeszcze dawniejsze numery Biuletynu (sprzed 2005 roku, poczynając od numeru 11/12 z roku 2002) można znaleźć w najstarszej wersji witryny GBK.

Uwaga: w tym miejscu eksperymentalny dostęp do BI nr 1/2008 w formie publikacji internetowej (e-booka).